اسباب‌کشی چقدر خرج دارد؟

رئیس اتحادیه حمل و نقل در چالوسکالای درون شهری تاکید دارد

بر خلاف تصور مردم،حمل و نقل کالا درون شهر چالوس توافقی نبوده

و از تعرفه‌های مصوب اتحادیه پیروی می‌کند.

جابه‌جایی در چالوس

اتوبار باربری چالوس


به گزارش ایسنا، فصل تابستان همواره فصل جابه‌جایی در چالوس اجاره ‌نشینان بوده

و در این مدت به واسطه تعطیلی مدارس و شرایط آب و هوایی جابه‌جایی در چالوس ‌ها

به بیشترین حد خود می‌رسد.

معمولا برای جا به جایی در چالوس وسایل خانه افراد مجبور به استفاده از برخی وسایل نقلیه بزرگ در چالوس و همچنین کارگران هستند، اما این که استفاده از این خدمات هزینه‌ای به خانواده ها تحمیل می‌کند موضوعی است که طبق نظر مردم و اجاره‌ نشینان معمولا قاعده مشخص نداشته و به شکل توافقی تعیین می‌شود.

تعرفه جا به جایی در چالوس

با این وجود رییس اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری تاکید دارد:

برای جابه‌جایی کالا در چالوس قواعد خاص و مشخصی وجود دارد و لازم است که تمام افراد از این قواعد پیروی کنند:

حسین زندی در گفت‌وگو با ایسنا،در پاسخ به این سوال که چه اندازه این موضوع را تایید می‌کند،که تعیین هزینه جابه‌جایی در چالوس وسایل به شکل توافقی صورت می‌گیرد، همچنین گفت: برای تعیین تعرفه تاکید ما بر آن است که باید افراد از آنچه اتحادیه مصوب کرده پیروی کرده و همان تعرفه‌ها را رعایت کنند. برهمین اساس با فرا رسیدن فصل تابستان ما طی روزهای گذشته چندین بار به تمام اعضای خود تاکید کرده‌ایم،که تعرفه‌های مصوب لازم‌الاجرا بوده و باید حتما رعایت شود.وی در عین حال گفت:براساس آنچه در اتحادیه مصوب شده بر اساس نوع خودرو هزینه‌های متعددی تعریف شده است.

هزینه جا به جایی در چالوس

البته طبق مقرراتی که وجود دارد جابه‌جایی یخچال ساید در چالوس (و نه یخچال معمولی)،جا به جایی کتابخانه در چالوس ، جابه جایی گاوصندوق در چالوس ، جا به جایی پیانو در چالوس ، جا به جایی تردمیل در چالوس و…قیمت مجزای خود را دارد. در این صورت تعرفه ای جدا برای اینگونه کالاها تعریف می شود. چرا که این کالاها قابل حمل و نقل اثاث منزل در چالوس توسط یک نفر نیستند.

زندی درباره خسارت‌هایی که ممکن است در حین کار متوجه افراد شود هم توضیح داد:

این موارد نیز پیش بینی‌های لازم صورت گرفته و دفتری که به ارائه‌ی خدمات پرداخته ملزم به پرداخت خسارت است، اما اگر شرایط به گونه‌ای پیش رفت که در این روند مشکلی ایجاد شد،کمیسیون حل اختلاف اتحادیه حمل و نقل کالای شهری آمادگی پیگیری اینگونه موضوعات را خواهد داشت.

ثبت ديدگاه

32 − = 25